Вебінар “Спрощення обліку надання соціальних послуг”

Шановні друзі та партнери!

Вперше в Україні!
Запрошуємо Вас прийняти участь у вебінарі “Спрощення обліку надання соціальних послуг”, що відбудеться 30 січня 2020 р. о 15:00 за київським часом.

Continue reading Вебінар “Спрощення обліку надання соціальних послуг”

Який IQ у Вашого міста?

Яке місто можна назвати розумним? Експерти розходяться в деталях, але насамперед «розумне місто» це місто з підключеними інтелектуальними сервісами, завдяки яким спрощується управління процесами, підвищується конкурентоспроможність та поліпшується рівень життя населення в цілому. Continue reading Який IQ у Вашого міста?

“Електронні звернення громадян на базі «КАІ-Документообіг”

Дякуємо Вам за активну участь у вебінарі )

Запис вебінару “Електронні звернення громадян на базі «КАІ-Документообіг” доступний для перегляду на нашому YouTube-каналі.

Continue reading “Електронні звернення громадян на базі «КАІ-Документообіг”

Програмне забезпечення “Cистема оцінки якості адміністративних послуг” представлено на цифровій конференції

4 грудня 2019 року у виконкомі Криворізької міської ради відбулася цифрова конференція “Електронні сервіси на службі криворіжців”.

Continue reading Програмне забезпечення “Cистема оцінки якості адміністративних послуг” представлено на цифровій конференції

Ваші нові можливості з системою електронного документообігу K-Document

Одним із найактуальніших питань нині в нашій державі є впровадження електронного документообігу.

Вітчизняна система електронного документообігу K-Document складається із спеціалізованих рішень для органів місцевого самоврядування. Ми потурбувалися про те, щоб якомога повно та якісно задовольнити потреби державних інституцій. Використання новітніх технологій є драйвером розвитку електронного урядування, а також підвищує довіру громадян до державних органів влади.

Розвиток надання електронних послуг з K-Document надає можливості: Continue reading Ваші нові можливості з системою електронного документообігу K-Document