К-Document: Kадровий облік. Швидкий, Турботливий, Ефективний

240451589_603681700995425_8956067011762314701_n
Хай ваш бізнес розвивається на повну потужність! Kадровий облік від К-Document – це ключ до ефективного та зручного керування кадровим діловодством відповідно до чинного законодавства. І ми з радістю представляємо вам нашу оновлену платформу, яка дозволить забезпечити вашу команду найсучаснішими інструментами для управління персоналом!

Continue reading К-Document: Kадровий облік. Швидкий, Турботливий, Ефективний

Вітаємо в Новому 2024 році

success-2081167_1280Раді вас вітати в новому році 🍀, році безлічі цікавих задач і можливостей, які ми готові взяти на себе.
Наша мета – забезпечити вам ефективні інструменти для автоматизації електронного документообігу, щоб ви могли зосередитися на своєму бізнесі. Тому ми готуємо нові функції та поліпшення, щоб забезпечити вам максимальну ефективність і зручність в користуванні K-Document.
Ще хочемо нагадати, що ми завжди на зв’язку та готові допомогти вам вирішувати найскладніші завдання й досягати нових висот.
Нехай цей рік принесе нам усім неймовірні досягнення!
З повагою, Команда K-Document

K-Document: Електронний документообіг – гарантія вашого успіху

Електронний Документообіг1
Розберемося детальніше. Ми зібрали топ рекомендацій наших експертів, чому надважливо автоматизувати процеси діловодства в компанії:
📌 Ефективність: автоматизація процесів внутрішнього і зовнішнього документообігу з K-Document значно підвищує ефективність роботи компанії. Завдяки цьому документи можна обробляти швидше та без помилок. Це допомагає заощадити час, зменшити витрати та дозволити співробітникам зосередитися на більш важливих задачах.

Зручний та ефективний спосіб обліку соціальних послуг з K-Document

01
Шукаєте зручний та ефективний спосіб обліку соціальних послуг?
K-Document: Облік надання соціальних послуг – саме те, що вам потрібно!

Continue reading Зручний та ефективний спосіб обліку соціальних послуг з K-Document

З Днем захисників і захисниць України!

Шановні захисники і захисниці України!
Щиро вітаємо вас зі святом! Ви стали на захист суверенітету нашої держави, зміцнюєте віру народу, надихаєте на плідну працю і сповнюєте серця почуттям гордості і шани.
Бажаємо міцного козацького здоров’я, незламного духу та миру!
Дякуємо вам!
14 (1)

Облік соціальних послуг – надання гуманітарної допомоги

Центри надання соціальних послуг нині надають гуманітарну допомогу особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують продуктів харчування, засобів гігієни тощо.

Для обліку надання гуманітарної допомоги в модулі “Облік соціальних послуг” додано необхідний функціонал, що дозволяє:
Continue reading Облік соціальних послуг – надання гуманітарної допомоги

Україномовний інтерфейс програм – це важливо

Наближається черговий етап імплементації “мовного закону”, ухваленого в 2019 році. Отже, з 16 липня органи державної влади, місцевого самоврядування та інші організації державної і комунальної форм власності, а також всі свідомі виключно використовуватимуть програмне забезпечення з україномовним інтерфейсом 🇺🇦

Continue reading Україномовний інтерфейс програм – це важливо