yubiley-krivbassakademinvest-nam-20-let

Ювілей КРИВБАСАКАДЕМІНВЕСТ: нам 20 років !

У 2014 р. підприємство КРИВБАСАКАДЕМІНВЕСТ відзначило своє 20-річчя.

За час свого існування компанія пройшла різні етапи становлення і розвитку. У 90-ті роки ми одними з перших зрозуміли, що майбутнє належить інформаційним технологіям. Ідейним натхненником і незмінним керівником більшості науково-технічних проектів був професор, д.т.н. Назаренко Володимир Михайлович.

Завдяки високому потенціалу наших співробітників, їхньому ентузіазму та вірі, що наша спільна справа принесе користь, наша компанія перетворилася на велике багатопрофільне підприємство, одне з провідних підприємств-розробників програмного забезпечення.

Нині наші продукти відомі у всій Україні і за кордоном. А головне дітище – унікальна геоінформаційна система K-MINE – визнана одним зі 100 кращих товарів 2014 року в Україні. На честь ювілею вийшла в світ книга «КРИВБАСАКАДЕМІНВЕСТ: 20 РОКІВ РАЗОМ» і рекламна продукція зі святковим маркуванням.

В урочистій обстановці відбулося нагородження наших співробітників від вдячних партнерів. 20 років – це тільки початок шляху.

Ми – молоді, повні натхнення та нових ідей.

Працюємо для Вас, заради Вас, заради процвітання та добробуту нашої Держави.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>