shutterstock_377175595

Який IQ у Вашого міста?

Яке місто можна назвати розумним? Експерти розходяться в деталях, але насамперед «розумне місто» це місто з підключеними інтелектуальними сервісами, завдяки яким спрощується управління процесами, підвищується конкурентоспроможність та поліпшується рівень життя населення в цілому.

Згідно з “Концепцією розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки” вітчизняна група компаній KAI, яка працює в сфері  ІТ технологій понад 25 років, розробляє та успішно впроваджує новітні рішення “під ключ” K-Document для муніципальних установ, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Комплексний підхід у реалізації задач цифровізації муніципального управління дозволяє, з одного боку, більш ефективно збирати та зберігати інформацію, оперативно реагувати на нагальні проблеми і використовувати ресурси, та, з іншого боку, наближати послуги до людини, тим самим підвищувати якість життя в місті.

Інформаційно-аналітична муніципальна система використовується для оперативного збору, накопичення, аналізу інформації про об’єкти інженерної інфраструктури населеного пункту та автоматизації документообігу в сфері обліку земельних ділянок та об’єктів і суб’єктів господарської діяльності.

Побудова і візуалізація 3D моделей базових елементів міст, сіл, селищ, підприємств, що містять моделі будівель, споруд, транспортних та енергетичних комунікацій, в тому числі підземних з прив’язкою семантичної інформації, стали можливими завдяки програмному рішенню Інтерактивна електронна муніципальна карта.

Система дозволяє планувати розвиток інфраструктури населеного пункту, проводити технічний аудит, планувати ремонтні роботи, а також підвищувати інформаційну підтримку прийняття рішень в умовах надзвичайних ситуацій.

KAI-Документообіг – система електронного документообігу, що призначена для автоматизації діловодства в організаціях різних напрямків діяльності. KAI-Документообіг. Звернення громадян – програмний продукт, призначений для підвищення рівня опрацювання звернень громадян шляхом автоматизації таких процесів, як реєстрація отримання звернень, призначення виконавців, визначення термінів виконання резолюцій.

Рух документів та звернень громадян з системою «KAI-Документообіг» стає контрольованим в режимі реального часу. Зазначимо, що всі документи, підписані в “KAI-Документообіг” за допомогою КЕП або ЕЦП мають таку ж юридичну силу, як і підписані вручну.

Система оцінки якості послуг в муніципальному центрі призначена для реєстрації та надання послуг в електронному вигляді, відстеження ходу розгляду справи, отримання копій дозвільних документів в електронному вигляді, доступу до іншої актуальної інформації тощо.

Система дозволяє проводити аналіз ефективності надання адміністративних послуг щодо скорочення процедурних дій та підвищити рівень виконавчої дисципліни.

Результатом впровадження цифровізації установ на базі комплексних програмних рішень групи компаній KAI є: значне скорочення часу на підготовку документів і процесів їх проходження, підвищення ефективності роботи з документами та прозорості їх руху, скорочення тривалості розгляду звернень громадян та отримання послуг, збільшення кількості наданих консультацій громадянам, зростання поінформованості громадян, швидкий доступ до архівних документів.

Приєднуйтесь до групи лідерів та впроваджуйте програмні рішення K-Document вже сьогодні. Переконайтеся у легкості, зручності та вигодах їх використання.

 mail@kai.ua

+38 067 569 87 71

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>