4.11.2021 р. о 15:00 вебінар на тему: “Обмін документами через СЕВ ОВВ у СЕД “KAI-Документообіг”

вебинар 4 ноября

Шановні Колеги, запрошуємо взяти участь у вебінарі!

Тема: “Обмін документами через СЕВ ОВВ у СЕД “KAI-Документообіг”

Дата та час: 4 листопада 2021 р. о 15:00 за київським часом

Обов’язкова попередня реєстрація

Законодавство України визначає електронну форму діловодства як основну для організацій державного сектору. Це має здійснюватися з використанням систем електронного документообігу (СЕД), інтегрованих до основної платформи – системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

У зв’язку з цим виникає багато запитань з підключення, реєстрації, приймання, аналізу та зберігання організаційно-розпорядчих документів органів виконавчої влади в електронному вигляді, у тому числі з застосуванням КЕП. 

Отже, турботою про Вас, наші шановні користувачі, ми зібрали пул актуальних питань, та наші експерти нададуть на них відповіді. 

У рамках вебінару Ви дізнаєтесь, як за допомогою СЕД “КАІ-Документообіг” ефективно організувати взаємодію органів виконавчої влади в електронній формі. 

На вебінарі розглянемо, як легко підключити СЕД “КАІ-Документообіг” до платформи СЕВ ОВВ за допомогою спеціалізованого модуля інтеграції, включеного до відповідного переліку Держінформресурсів

Детально буде продемонстровано функціонал модуля інтеграції, типові сценарії роботи з СЕВ ОВВ та практичні приклади відправлення, отримання та відхилення документів.

Дізнайтесь все про обмін документами. 

Безкоштовна обов’язкова реєстрація за посиланням www.kai.ua

Зручно, якісно, професійно у режимі реального часу. Чекаємо на зустріч!

З повагою, Ваш надійний помічник KAI-Документообіг

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>