Ефективний ЦНАП: рекомендації експертів K-Document

Сфера надання адміністративних послуг сьогодні – це одна із перспективних галузей економіки, що швидко розвивається та орієнтована на якісне задоволення потреб громадян.

Важливим кроком стало створення ЦНАПів, що дозволило громадянам отримувати максимально можливу кількість публічних послуг в одному місці.

Які шляхи підвищення ефективності надання публічних послуг, рівень якості яких має відповідати європейським стандартам?

На нашу думку, це:

1. Реалізація територіальної доступності адмінпослуг. У випадку великих територій і значних відстаней є сенс створювати мобільні Центри адмінпослуг або віддалені робочі місця.

2. Створення комфортних умов для клієнтів, інфографіків з ТОП послуг та інтуїтивно зрозумілої навігації у ЦНАП. Наявність у приміщеннях чітких покрокових інструкцій дозволяє працівникам майже вдвічі більше часу присвячувати власно наданню послуг, а не консультаціям. Громадяни при цьому очікують у комфортних зонах обслуговуються за чітким графіком без черг.

3. Впровадження системи організації електронного документообігу, отримання зворотного зв’язку та дослідження рівня задоволеності відвідувачів за допомогою Електронної системи оцінки якості надання послуг (ЕСОЯ) на базі K-Document. Значна увага ЕСОЯ приділяється аналiзу ефективностi надання послуг щодо скорочення процедурних дій та підвищення рівня виконавчої дисципліни для ЦНАП. З програмним забезпеченням ЕСОЯ легко організувати єдиний інформаційний обмін та електронний документообіг роботи з документами дозвільного, погоджувального характеру, забезпечити терміни підготовки документів, а також розширити спектр адмінпослуг для населення.

4. Навчання персоналу та керівників. Наші спеціалісти регулярно проводять навчання роботі з програмним забезпеченням K-Document. Організовуються спеціальні курси як в офлайн, так і в онлайн форматах, вебінари, семінари тощо. До того ж, практичні заняття проводяться на реальних прикладах роботи установи та передбачають практичне навчання застосуванню функціоналу програмного забезпечення.

5. А ще привітність, гарний настрій та професійність працівників ЦНАПів. 

Виконання подібних рекомендацій сприятиме поліпшенню фактичних показників функціонування ЦНАПів та досягненню максимальної результативності.

Детальніше про програму ЕСОЯ для ЦНАП

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>