Україномовний інтерфейс програм – це важливо

Наближається черговий етап імплементації “мовного закону”, ухваленого в 2019 році. Отже, з 16 липня органи державної влади, місцевого самоврядування та інші організації державної і комунальної форм власності, а також всі свідомі виключно використовуватимуть програмне забезпечення з україномовним інтерфейсом 🇺🇦

K-Document – це сучасний відчизняний програмний продукт для муніципальних установ, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та всіх інших.

💙 Дуже зручний інструмент, оскільки створений під вимоги саме таких структур.
💛 Достатньо ефективний, тому що економія робочого часу спеціалістів в залежності від розмірів організації становить 20-30%.
💙 Стандартизований – має україномовний інтерфейс і відповідає чинному законодавству.
💛 Ефективний і структурований – має модульну структуру, тобто є можливість купувати по частинам і складати «конструктор».
Протягом багатьох років K-Document успішно використовується в державних інституціях і є надійним помічником для професіоналів нашої країни.
Ми будемо раді бачити Вас в числі клієнтів і з задоволенням надаватимемо технічну підтримку з усіх питань.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>